Jak co roku, również i tym razem nasza reprezentacja udała się do Puszczykowa na organizowane przez naszą siostrzaną placówkę – Dom Pomocy Maltańskiej w Puszczykowie – zawody sportowe. Tym razem pogoda dopisała i nie musieliśmy martwić się śliską, zroszoną trawą – a słońce świeciło dokładnie tyle, ile trzeba by móc skupić się na sportowej rywalizacji.

Nasz sprawdzony skład spróbował swoich sił we wszystkich konkurencjach – znacznie lepiej poradziliśmy sobie w tym roku z jazdą na rowerze, choć do zwycięskiej drużyny nadal nam trochę zabrakło 🙂 Ale to tylko daje nam motywację na przyszłe edycje zawodów.

Zawody jak zwykle odbywały się w dwóch blokach – głównym, na torach Malty Strong oraz tych przygotowanych przez Firmę AVEX (tak, jak ostatnio, naszym sportowcom szczególnie przypadł do gustu tor przeszkód, na którym wielokrotnie próbowali pobić swoje najlepsze rekordy).

Udział w tych zmaganiach był, jak zawsze, samą przyjemnością – w przyjaznej atmosferze, z w pełni profesjonalną organizacją i fantastycznym poczęstunkiem, a także nagrodą, która z całą pewnością nie raz się nam przyda!

Zdjęcia naszej ekipy można jak zawsze obejrzeć na naszym Facebooku!