Początek września zastał nas w tym roku na piaszczystym brzegu Bałtyku, gdzie wybraliśmy się na zasłużone wakacje. W planach jak zwykle mieliśmy dużo wypoczynku, słońca, spacerów mieleńską promenadą – nie mogło też zabraknąć czasu na pamiątki, wspólną zabawę i ognisko. 

 

Pogoda w tym roku wyjątkowo nam dopisała: słońce świeciło każdego dnia naszego pobytu nad morzem, mogliśmy do woli opalać się i kąpać (z czego niektórzy chętnie korzystali 😉 ).

 

A co o wyjeździe mówią sami podopieczni?

Krzysztof: “Najbardziej podobało mi się chodzić na spacery nad morze i do miasta. Jeszcze podobała mi się dyskoteka w “Haremie”, ognisko z kiełbaskami, granie w koszykówkę i jedzenie deserów lodowych. Wakacyjna wycieczka była super.”

Marzena: “Podobało mi się, jak Anitka tańczyła na dyskotece i lubiłam wychodzić na spacery.”

Jarosław: “Już po raz drugi w ciągu mojego 5 letniego uczestnictwa warsztatach mogłem pojechać z kolegami i koleżankami nad morze. Miałem okazje pod czujnym okiem mojego tegorocznego opiekuna kąpać się morzu, mimo że woda była zimna. Pierwszy raz byłem na wyjściowej dyskotece, która odbyła się knajpce “Harem”. Tak bardzo mi się podobało aż było żal wyjeżdżać. Ja byłem bardzo zadowolony ponieważ pogoda nam dopisała.”

Ania: “Najbardziej na wyjeździe podobały mi się spacery, chodzenie na plażę, chodzenie na deser, granie w piłkę, ognisko. Dyskoteki w “Haremie” też były fajne do potańczenia.”

Michał: “Najbardziej podobały mi się spacery wzdłuż jeziora Jamna: było ciepło, słonecznie, a jezioro jest ogromne!”