Zbliża się Święto Pracy i 231 rocznica ustanowienia Konstytucji 3 Maja. W gronie naszych uczestników zapytaliśmy, jak będą te dni majowe spędzać?

Krzysztof

„1 maja w Święto Pracy będę sprzątać, oglądać telewizję i pomagać Rodzicom. W poniedziałek będę zawieszać flagę, grać i oglądać filmy na laptopie i może będą goście u mnie w domu oraz idę na kręgle. We wtorek jest 231 rocznica Konstytucji 3 maja i prawdopodobnie też będę oglądać w telewizji.”

Ania

Święto 3 maja będę spędzać z mamą na wywieszeniu flagi oraz pójściu na cmentarz. A w święto pracy nic nie będę robić, będę wypoczywać. To, co mam do zrobienia (wyniesienie śmieci, zmywanie naczyń, karmienie psów, sprzątanie domu), to zrobię przed majówką. Potem pogram godzinę na grze komputerowej i pójdę na spacer z mamą. A po kolacji przyjedziemy do brata do Gołębowa, do domu. „

Jakub

„Majówkę będę spędzał z babcią z rodzicami grilla przy piwku i zawieszę flagę Polski i pójdę do Kościoła 3 maja i trochę pospaceruję, o ile będzie pogoda, bo na razie jest ponuro.”

Andrzej

„W wolne dni majowe zamierzam z moją rodziną pójść do kościoła na mszę świętą. Po kościele tradycyjnie będzie obiad. Potem zamierzamy pójść do Cioci Basi i Wuja Piotra na spotkanie przy kawie, a następnie do babci Zosi – ze strony taty. Tradycyjnie wywieszę flagę Polski z okazji Święta Pracy i Święta Konstytucji 3 Maja. Mam nadzieję, że będzie ładna pogoda.”

Adam

„Majówkę prawdopodobnie spędzę z rodzicami w domu. Przy ładnej pogodzie mam zamiar jeździć z mamą rowerem. Jak co roku tata wywiesi flagę na balkonie, a ja chciałbym dużo spacerować po okolicy w lasku Marcelińskim. Być może tradycyjnie pojedziemy z mamą do wujka Sławka tramwajem nr 6, na cmentarz na Miłostowie.”