W Teatrze Wielkim

Jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia wybraliśmy się do Teatru Wielkiego w Poznaniu na spektakl „Skrzypek na dachu”. Wrażeniami z tego, co się najbardziej podobało w operze, podzielili się nasi uczestnicy…

Krzysztof

„We wtorek byliśmy Teatrze Wielkim na przedstawieniu musicalowym pt. Skrzypek na Dachu. Mnie się najbardziej podobali aktorzy: Skrzypek co grał na skrzypcach, Mleczarz, pięć córek, żona Gouda. Przedstawienie było super, wspaniałe i niesamowite. Na koniec przedstawienia były piosenki, ślub, miłość i dramatyzm.”

Marta

„W dniu 12.12.2023 r. byliśmy całą grupą w teatrze na przedstawieniu pt: „Skrzypek na dachu”. Podobało mi się, jak występowali, jak ten skrzypek grał na skrzypcach, ślub Tewie, jak śpiewał i robił mleko dla swojej rodziny. Poza tym podobały mi się: oświadczyny, jak wszyscy siedzieli przy stole i rozmawiali, scena jak tańczyli na koniec występu śpiewacy. Na koniec przedstawienia wszyscy wstaliśmy i biliśmy dla wszystkich śpiewaków brawa. Bardzo polecam to przedstawienie, ponieważ było wyjątkowe i wzruszające.”

Michał

„Podobał mi się bardzo Skrzypek, role aktorów oraz Mleczarz jak śpiewał. Warto iść na sztukę, bo jest zabawna.”